Latvian English

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola

PMMS orķestris Polijā

2018. g. 22.06-25.06. Polijā, rietumu piejūrā notika XIV Starptautiskais festivāls-konkurss “Artistic Summer”. Pasākums norisinās  starptautiskā projekta “Kultūras Karavāna” ietvaros.
Šajā pasākumā no mūsu skolas piedalījās simfoniskais orķestris  (diriģents Boļeslavs Voļaks).
Festivālā-konkursā “Artistic Summer” piedalījās  dalībnieki no Polijas, Francijas, Grieķijas, Kazahstānas, Baltkrievijas un citām valstīm. Kopumā konkursā sacentās 43 kolektīvi un solisti. 
Žūrijas sastāvā bijā Ļešeks Rodževičs, Lietuva (priekšsēdētājs, vēsturnieks ,dažādu  izglītības programmu autors, kultūras pasākumu organizators, projekta “Kultūras Karavāna” dibinātājs), Inna Žoludeva, Ukraina (pianiste, dažādu bērnu un jaunatnes muzikālas izglītības programmu autore, pedagoģe), Brigida Borecka, Polija (reģionālās kultūras eksperte, pieredzējusi mūzikas pasniedzēja, koncertmeistare, koru un vokāli instrumentālo kolektīvu dibinātāja, nacionālās mūzikas un kultūras zinātnisko pētījumu autore, publikāciju autore, fonda “Teatris Reatris” dibinātāja, mūzikas izglītības programmu autore), Robert Tomaš Zemba, Īrija (kultūras fonda “Benefiss” priekšsēdētājs, žurnālists, Starptautiskā festivāla-konkursa “Kultūras Karavāna” mākslinieciskais direktors).
Mūsu Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas simfoniskais orķestris šajā Festivālā-konkursā  uzstājās ar sekojošo programmu:
♪ J.Ivanovs  Menuets
♪ V.Rebikovs Valsis
♪ Divas latviešu tautas dziesmu apdares
un ieguva  I vietu.  Uz Latviju kolektīvs atveda I vietas diplomu, kausu un atzinības rakstu no pilsētas Voļina birģermeistara  ar pateicību par darbu diriģentam Boļeslavam Voļakam un koncertmeistarei Dacei Rammai- Gruntei. 
Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas simfoniskais orķestris piedalījās noslēguma koncertā ar programmu, kur atskaņoja konkursa programmu, kā arī G.Sviridova simfonisko  svītu “Putenis”.
Mūsu kolektīvs ļoti iepatikās publikai. Dalībnieki no Grieķijas izrādīja  vēlmi aicināt mūsu skolas orķestri ar koncertiem uz Grieķiju  (pilsēta Arta).
 
       
 
Vairāk foto skatīt galerijā.

Atpakaļ

Kā mūs atrast

Kontaktinformācija

Sazinies ar mums!

+371 67181041 Graudu iela 59, Rīga, Latvija