Latvian English

Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola

Labdarības projekts “Bērni bērniem”

Maksājuma mērķis: akcija “Bērni bērniem”21. februārī, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolā, sadarbībā ar nodibinājumu “Ganta fonds” tika aizsākts labdarības projekts “Bērni bērniem”. Šajā vakarā uzstājās mūsu skolas audzēkņi ar saviem priekšnesumiem, sūtot labas domas ukraiņu bērniem, kuri palikuši bez viena vai abiem vecākiem.  Koncertā viesojās arī fonda pārstāvji – Ieva Ādamsone un Aigars Loss, kuri papildināja koncertu ar saviem stāstiem par fonda darbību un pieredzēto, vedot ziedojumus uz piefrontes zonām. 

Projekta galvenais mērķis ir savākt ziedojumus  Ukrainian Canadian Advocacy Group rehabilitācijas projektam, kas norisināsies aprīlī. Šajā projektā tiks sniegta rehabilitācija 40 bērniem. "Bērni bērniem" projekta kopējais mērķis ir savākt 7777 EUR , lai būtu iespēja iegādāties bioatgriezeniskās saites aparātu nervu sistēmas regulēšanai.

Līdz šim kopā esam savākuši 573.70 Eur, bet kopā mēs varam izdarīt vairāk!

Tādēļ, ja neesi vēl atbalstījis šo akciju, vel vari to pagūt izdarīt noziedojot, vai padaloties ar šo publikāciju un aicinot labu darīt arī citus! 

 

Saņēmējs: “Ganta Fonds”

Reģ.nr. 40008242095

Konta nr. LV76HABA0551055747168

Maksājuma mērķis: akcija “Bērni bērniem”

 

 

          


Atpakaļ

Kā mūs atrast

Kontaktinformācija

Sazinies ar mums!

+371 67181041 Graudu iela 59, Rīga, Latvija